Szukam przodków ze strony Mamy

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #13441 przez Ewa Gajownik
Szukam przodków ze strony Mamy was created by Ewa Gajownik
Jastrzębski Andrzej, żona Zofia z Mokrej (podobno mieli majątek lub dworek), mieli trójkę dzieci: Józefa (1875-1939- ojciec mojej Mamy), Anielę i Władysława. Aniela wyszła za mąż za Mielczarka (Mielcarka?) mieli młyn w Przedborzu...i dwie córki: Stefanię i Lusię. Może ktoś mi pomoże, nie wiem jak i gdzie szukać.... I mam pytanie, czy wszystkie akty metrykalne z parafii ziemii częstochowskiej są w zasobach TZGC? Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź i ślad....

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #13519 przez Marek Mietelski
Replied by Marek Mietelski on topic Szukam przodków ze strony Mamy
familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-267-115...,362934401,362436902
Józef Mielczarek żeni sie z Różą Rychter 1866r

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #13586 przez Ewa Gajownik
Replied by Ewa Gajownik on topic Szukam przodków ze strony Mamy
Bardo dziękuję panu Markowi za wskazówkę, ale niestety nie dotyczy ona wspomnianego przeze mnie Mielczarka. Nazwisko panny młodej-Róża Rychter, imiona rodziców: Karol i Jadwiga. Poszukiwany przeze mnie Mielczarek (Mielcarek?) poślubił Anielę z domu Jastrzębską (imiona rodziców Andrzej i Zofia).

Jeśli ktoś może służyć podpowiedzią co do rodziny Andrzeja i Zofii Jastrzębskich którzy mieli prawdopodobnie jakiś tytuł szlachecki(?) i majątek w okolicy Mokrej lub Mstowa - będę wdzięczna. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 1 miesiąc temu #13588 przez Marek Mietelski
Replied by Marek Mietelski on topic Szukam przodków ze strony Mamy
Nazwisko Jarzębski spotyka się w metrykach Miedźna nazwiska Jastrzębski nie widziałem,nazwisko Mielczarek inny niż ten z mojego linku tez gdzieś widziałem w metrykach Miedźna,jak znajdę to dam namiary.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie