Listy volksdeutschów .

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #43052 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Listy volksdeutschów .
Dzień dobry,

proszę o małą podpowiedź - jak można znaleźć tą listę na Arolosen (jakiś link?), bo nie jestem w tym zbyt dobry:( ?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #43096 przez Janina Nicpoń
Replied by Janina Nicpoń on topic Listy volksdeutschów .
Panie Mietelski, proszę zmienić ton swoich wypowiedzi albo  usunąć się z forum!  Jak napisał wcześniej P.G., to grupa genealogiczna.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Anna Gajek (Jung)
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
  • Jung -Zdziechowice, Stańczyk, Kucharscy - Cykarzew
Więcej
1 rok 2 tygodni temu - 1 rok 2 tygodni temu #44784 przez Anna Gajek (Jung)
Replied by Anna Gajek (Jung) on topic Listy volksdeutschów .
Dzień dobry, gdzie mogę znaleźć volkslisty z Częstochowy?
Ostatnia1 rok 2 tygodni temu edycja: Anna Gajek (Jung) od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 miesiąc 3 tygodni temu #45717 przez Romuald Miller
Replied by Romuald Miller on topic Listy volksdeutschów .
W latach 1940-41 Niemcy sporządzili na terenie GG i Kraju Warty spis ludności niemieckiej. Stammblätter, 1940-1941 gdzie każda osoba dostała fiszkę tafel często ze jej zdjęciem i opisem jej rodziny i pozycji społecznej.Nie wiem jaki było kryterium spisu. Ten zbiór przejęli Amerykanie i dziś jest na family Search www.familysearch.org/search/catalog/2520...%20History%20Library Np. film  nr 008283634 www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3Q9M-CS5Y-M949-H?cat=252070 opisuje ludzi mieszkających na płd od ŁodziTych rolek filmów jest wiele i nie ma spisu treści, co która zawiera. Każda po kilka tysięcy fiszek/tafelNie ma tez spisu dla pojedynczej rolki jakich miejscowości dotyczy.Jedyna reguła, że po jednej miejscowości jest następna geograficznie położona obok.Jednym słowem dużo klikania zanim znajdzie się to co nas interesujeMoże kiedyś FS zindeksuje ten zbiórPozdrowienia, Romuald

Romek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie