Rodzina Wagnerów

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #24266 przez J K R
Replied by J K R on topic Rodzina Wagnerów
Być może Marek IPN będzie miał je w swoich zasobach ( ma już pewno wszystkie "papiery" z czasów "reżimu"), ;).

Odznaczenie takie może dotyczyć np. pracy na rzecz służ specjalnych Polski a ujawnione/upublicznione zostało dopiero po śmierci po to żeby nie narazić nikogo na jakieś "nieprzyjemności".
Pewno wiesz ale przypomnę, że "służby" w Polsce w okresie przedwojennym, w czasie II wojny światowej i do czasu "czystek" w WSI były jedne z najlepszych na świecie.

Pozdrawiam JKR.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #24275 przez Marek Mietelski
Replied by Marek Mietelski on topic Rodzina Wagnerów
Na pewno chodziło o "Polonię"w Niemczech . Zgadzam się z JR w 100%,ze skutecznością służb,to chyba najlepiej one same wiedzą jak się miały i mają.
Marek
Ostatnia8 lata 1 miesiąc temu edycja: Marek Mietelski od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #24293 przez Maria Helena But
Replied by Maria Helena But on topic Rodzina Wagnerów
Kochani Forumowicze bardzo dziękuję za zainteresowanie moimi poszukiwaniami Wagnerów.
Muszę Państwa rozczarować ale "mój" Augustyn Wagner zmarł 11.08.1912 r.w szpitalu w Częstochowie a na stałe był mieszkańcem wsi Kuźniczka./tylko gdzie tej wsi szukać?/
Naszukałam się ale udało mi się odnaleźć akt zgonu dosłownie przed chwilą a już minęła północ...
Teraz poszukam jego żony Ewy ...
Jeszcze raz serdecznie dziękuję - Maria

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #24294 przez Tomasz Krzywanski
Replied by Tomasz Krzywanski on topic Rodzina Wagnerów
Mozliwe, ze chodzi o gmine Kuzniczka kolo Krzepic. Trudno powiedziec jaka to byla parafia Krzepice albo Starokrzepice?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #24295 przez Tomasz Krzywanski
Replied by Tomasz Krzywanski on topic Rodzina Wagnerów
za maz za Wagnera wyszedl ktos z rodziny mojej babci tzn Olesinska badz Krawczynska.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #24297 przez J K R
Replied by J K R on topic Rodzina Wagnerów

Maria But napisał: Kochani Forumowicze bardzo dziękuję za zainteresowanie moimi poszukiwaniami Wagnerów.
Muszę Państwa rozczarować ale "mój" Augustyn Wagner zmarł 11.08.1912 r.w szpitalu w Częstochowie a na stałe był mieszkańcem wsi Kuźniczka./tylko gdzie tej wsi szukać?/
Naszukałam się ale udało mi się odnaleźć akt zgonu dosłownie przed chwilą a już minęła północ...
Teraz poszukam jego żony Ewy ...
Jeszcze raz serdecznie dziękuję - Maria


Pewno chodzi o to miejsce www.google.pl/maps/place/Ku%C5%BAniczka,...f:0x6cc27d8eb81c34c7

Pozdrawiam JKR.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie