szuka wiadomosci o rodzinie Reklewskich zamieszkałej w Częstochowie w latach 1870-1940

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu - 3 lata 7 miesiąc temu #40750 przez Bożena Czynszak
A! To Pani? Szukam tej książki. Do 1980 r to trochę jednak pożyli. Szukam grobów Marii i Juliana. Grób Juliana został przeniesiony, czy grób Marii też? Czy ktoś się opiekuje tymi grobami?
Ostatnia3 lata 7 miesiąc temu edycja: Bożena Czynszak od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #40754 przez Krystyna Kowalewska
Naprawdę nie wiem kogo Pani szuka? Jakie jest Pani powiązanie z rodziną Reklewskich? Kazimierz był tylko jeden i miał faktycznie córkę Marię ale wnioskuję że nie o nich Pani chodzi. Julianów było dwóch, obaj mieli żony Marie ale żyli w XIX wieku. Jeśli zaś chodzi o Marie z domu Reklewskie to  mam ich w książce 50, ale tylko jedna była córką Kazimierza.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #40755 przez Bożena Czynszak
To znaczy tylko, że ja mam dalsze informacje. Szukam Marii Reklewskej, córki Kazimierza, żony Juliana Henrycha.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 miesiąc 6 dni temu #45852 przez Urszula Borucka
Witam serdecznie 🙂
przez przypadek trafiłam tutaj szukając informacji o rodzinie, a tutaj szok! Jestem prawnuczką Kazimierza Reklewskiego, wnuczką Zofii, córką Jana. Moja Babcia jest pochowana na Powązkach w Warszawie, Pradziadek razem z żoną Janiną na Rakowicach w Krakowie, a mój Tata na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie.
The following user(s) said Thank You: Barbara Szwarcer

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie