Proszę o przetłumaczenie z łaciny 6 dokumentów dotyczących nazwiska Jezierski

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #16378 przez Krystian Zamorowski
służę uprzejmie:
1. 21 lipca 1796 r. ja jak wyżej ochrzciłem niemowlę (ur.) 4 (lipca) o godzinie 11 w nocy, z urodzonych Franciszka i Eleonory z Jezierskich Brzezińskich, prawowitych małżonków. Niemowlęciu nadano imię Antonina i Bogumiła?. Rodzice Chrzestni Wielmożny Pan Bogumił Tomawski i Wielmożna Marianna Ostrowska.

2. 18 marca 1814 r. ja jak wyżej ochrzciłem niemowlę imieniem Józef, które się urodziło z uczciwych i sławetnych Antoniego Kowalskiego? pomocnika (parobka) dworskiego i Józefy Jeziorskiej żony jego. Prawowitych małżonków. (..) Kacper Zieliński ekonom dworski i Elżbieta Jeziorska (..) panna (prawdopodobnie dworska. Podobnie sławetny Franciszek R.. kucharz i Karolina Makowska panna (dworska)?

4. 27 października 1817 r. ja jak wyżej ochrzciłem niemowlę urodzone 23 w tym miesiącu córkę uczciwego Walentego i Anastazji z Szumborskich ? Misuilaków ??, której nadano imię Kunegunda. Prawowitych małżonków, rodzice chrzestni Szlachetny Ignacy Lenartoski z miasta Kalisz i Wielmożna Pani Kunegunda Pstrokowska z Ustków?

z mojej strony na razie tyle.
odnośnie tytułów klasowych www.genealogia.okiem.pl/glossary/glossar...e=tytu%C5%82yklasowe
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: Krystian Zamorowski od.
The following user(s) said Thank You: Florian Huras, Lucjan Jezierski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #16401 przez Krystian Zamorowski
5. Roku jak powyżej dnia 2 Lutego, ja ochrzciłem niemowlę imieniem Walenty urodzone 31 Stycznia syna uczciwego Antoniego i Józefy z Jezierskich Kowalskich, prawowitych małżonków, rodzice chrzestni Jan Bartczak (..)i Magdalena So(..) każdy z Głuchowa.

6. W dn. 19 Stycznia 1819 r. jest zupełnie inne nazwisko niż Jezierski.
Ochrzczono Pawła pracowitych Macieja i Marianny z Bartczaków Paruszewskich, prawowitych małżonków..
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: Krystian Zamorowski od.
The following user(s) said Thank You: Lucjan Jezierski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie