LASOWICE MAŁE - LISTA OSÓB POLEGŁYCH 1 WOJNIE

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17963 przez Dirk Helmstädt
Replied by Dirk Helmstädt on topic LASOWICE MAŁE - LISTA OSÓB POLEGŁYCH 1 WOJNIE
Używając linki z listy tych osób otwierają się scany zawierające informacje dodatkowe jak datę urodzenia, rodzaj straty (np. śmierć lub zranienie - wtedy nazwiska i imienia mogą być wielokrotnie). Mogę pomagać, jeżeli język niemieckim jest problemem.

Pozdrawiam
Dirk Helmstädt

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17964 przez Dirk Helmstädt
Replied by Dirk Helmstädt on topic LASOWICE MAŁE - LISTA OSÓB POLEGŁYCH 1 WOJNIE
Jeżeli chodzi o Gottlieb Guder jest dwóch wpisów:

15.05.1915
Ers. Res. Guder, Gottl. (4. Komp.), Kl. Lassowitz, Rosenberg, l.v. (= leicht verwundet = lekko ranny)

14.07.1915
Guder, Gottlieb - Kl. Lassowitz, Rosenberg - gefallen (ginięto)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17968 przez Joanna JUDA
Replied by Joanna JUDA on topic LASOWICE MAŁE - LISTA OSÓB POLEGŁYCH 1 WOJNIE
Mój pradziadek był ewangielikiem może to jakaś wskazówka,która osoba jest tą poszukiwana Pozdrowiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17969 przez Dirk Helmstädt
Replied by Dirk Helmstädt on topic LASOWICE MAŁE - LISTA OSÓB POLEGŁYCH 1 WOJNIE
Prawdopodobnie to jest taka sama osoba ranna 15.05.1915 i ginał 14.07.1915.

Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Joanna JUDA

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17992 przez Joanna JUDA
Replied by Joanna JUDA on topic LASOWICE MAŁE - LISTA OSÓB POLEGŁYCH 1 WOJNIE
Bardzo,Bardzo jestem zadowolona że odnalazłam swojego pradziadka i uświadomiłam sobie dlaczego moja mama opowiadała że odwiedzała wujka w Lasowicach Małych a nie dziadka i babcię .Po prostu już ich nie było.Czy mogę pana prosić o odczytanie wszystkich danych dotyczące Gottliba Gudera
z KL.LASSOWITZ próbowałam sama ale zdołałam odczytać date urodzenia tj.20.05.1986 i to nie jestem pewna czy dobrze.
Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 2 miesiąc temu #17993 przez Dirk Helmstädt
Replied by Dirk Helmstädt on topic LASOWICE MAŁE - LISTA OSÓB POLEGŁYCH 1 WOJNIE
Poza tych dwóch wpisów z #17964 (tam są już wszystkie informacje) są następujące wpisy Gottlieba Gudera:

19.06.1916
Utffz. (kapral) Gottlieb Guder - Wierschy, Rosenberg (Wierzchy, Olesno) - leicht verwundet (lekko ranny).

13.12.1916
Guder, Gottlieb - 20.5.86 Nieder Ellguth, Kreuzburg (Ligota Dolna, Kluczbork) - verwundet (ranny) 30.7.15

06.06.1918
Guder, Gottlieb - 22.11. Trzebin, Kempen (Kepno)- leicht verwundet (lekko ranny)

Pozdrawiam
Dirk Helmstädt

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie