Prośba o przetłumaczenie aktów metrykalnych z łaciny.

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #21616 przez Lucjan Jezierski
Proszę uprzejmie o przetłumaczenie z łaciny aktów metrykalnych w których występuje nazwisko Jezierski. Z gory dziękuję-Jezierski

Załącznik AnastazyiKatarzynaJezierska4.05.1816Góra(1).jpg nie został znaleziony



Załącznik JózefaJezierska1807Górałacina.jpg nie został znaleziony



Załącznik JuliannaPaulinaKatarzynaJezierskaur.7.03.1821Góra.jpg nie został znaleziony



Załącznik LucynaRóżaFlorentynaStefaniaJezierska25.08.1824Góra(461).jpg nie został znaleziony



Załącznik LucynaRóżaFlorentynaStefaniaJezierska25.08.1824Góra(462).jpg nie został znaleziony



Załącznik UrszulazJezierskichGirzycka10.10.1809Góra.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22228 przez Lucjan Jezierski
Replied by Lucjan Jezierski on topic Prośba o przetłumaczenie aktów metrykalnych z łaciny.
Przeszło miesiąc temu poprosiłem o przetłumaczenie aktów notarialnych z łaciny(str.3). Są tam krótkie akty, po jednym ze strony, ponieważ zależy mnie na tych, które dotyczą nazwiska Jezierski z miejscowości Góra, Występujący tam Anastazy Jezierski, to powstaniec styczniowy, który zginął pod Rudnikami. Pragnę uściślić koligacje i dalsze losy rodziny, lecz brak znajomości łaciny zahamowało moje poszukiwania. Próby z translatorem języka wprowadzają jeszcze więcej znaków zapytania. Dlatego ponawiam prośbę o tłumaczenie, chyba że tekst jest naprawdę trudny i pełen pułapek językowych.
Z góry dziękuję za włożony trud w tłumaczenie.
Lucjan

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22229 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic Prośba o przetłumaczenie aktów metrykalnych z łaciny.
Panie Lucjanie, pozwoliłem sobie połączyć oba wątki dotyczące jednej prośby.
Osobom które mogłyby panu pomóc, będzie łatwiej znaleźć te akty.
Pozdrawiam

Jaromir
The following user(s) said Thank You: Lucjan Jezierski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #22232 przez Lucjan Jezierski
Replied by Lucjan Jezierski on topic Prośba o przetłumaczenie aktów metrykalnych z łaciny.
Dziękuję za zainteresowanie i pomoc mogącą przyspieszyć tłumaczenie.
Lucjan

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie