Prośba o przetłumaczenie z języka rosyjskiego

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23322 przez Stanisław Mesjasz
Prośba o przetłumaczenie z języka rosyjskiego was created by Stanisław Mesjasz
Proszę o przetłumaczenie aktu /zdjęcie1/ oraz nazwy miejscowości /zdjęcie2/;
Z góry dziękuję za pomoc
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23339 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic Prośba o przetłumaczenie z języka rosyjskiego
Zdjęcie 1
Kazimierz Sobota, gospodarz, l.83, urodzony we wsi i parafii Biała powiatu Wieluńskiego, a zamieszkały u syna we wsi Dąbrowa, syn zmarłych Mateusza i Brygidy małżonków Sobota, pozostawił po sobie owdowiałą żonę Józefę urodzoną Całus.
Po naocznym przekonaniu się o śmierci Kazimierza Soboty, akt ten oświadczającym świadkom niepiśmiennym przeczytano, przez nas tylko podpisany.
Zdjęcie 2
wsi i parafii Biała powiatu Wieluńskiego

Jaromir
The following user(s) said Thank You: Stanisław Mesjasz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #23349 przez Stanisław Mesjasz
Replied by Stanisław Mesjasz on topic Prośba o przetłumaczenie z języka rosyjskiego
Dziękuję
Przy okazji, czy ,mogę jeszcze prosić o przetłumaczenie poniższego aktu /załącznik/
Niestety ja mam trudności z odszyfrowaniem pewnych liter i moje tłumaczenie nie pokrywa się z rzeczywistością, chociaż z pewnymi rzeczami daje sobie jakąś tam radę

Dziękuję Pozdrawiam
Załączniki:
Ostatnia8 lata 2 miesiąc temu edycja: Stanisław Mesjasz od. Powód: dopisanie treśći

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23354 przez Jarosław Żukow
Replied by Jarosław Żukow on topic Prośba o przetłumaczenie z języka rosyjskiego
Zygmuntem Sobocińskim, kawalerem, l.26, urodzonym we wsi i parafii Czarnożyły, a zamieszkałym we wsi Dąbrowa przy matce, synem zmarłego Walentego i Marianny urodzonej Sikorska małżonków Sobocińskich rolników, i Martą Miler, panną, córką Ferdynanda i Karoliny urodzonej Elcner małżonków Miler rolników, urodzoną i zamieszkałą we wsi Dąbrowa przy rodzicach, l.18.

Jaromir
The following user(s) said Thank You: Stanisław Mesjasz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23356 przez Stanisław Mesjasz
Replied by Stanisław Mesjasz on topic Prośba o przetłumaczenie z języka rosyjskiego
Dziękuję bardzo

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie