Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #9974 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze was created by Danuta Mucha(Czarnecka)
Zbieram dane do drzewa genealogicznego. Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk to moi pradziadkowie. Mieszkali w Zaborzu, w parafii Przybynów. Nie znam dat urodzenia ani śmierci, a chciałabym je umieścić na nagrobku, dlatego bardzo mi zależy na uzyskaniu tych danych. Pochowani na cmentarzu w Przybynowie. Wiem, gdzie jest grób prababci. Grobu pradziadka nie ma, ale ostatnio dowiedziałam się, że był pochowany w pierwszym rzędzie z prawej strony od bramy, przy ogrodzeniu. Pradziadek był już pochowany na kimś, chyba też z rodziny - może to był mój prapradziadek, o którym nic nie wiem.. Grób ten zniknął prawdopodobnie pod koniec lat 70-tych lub na początku 80-tych. Został w tym miejscu pochowany ktoś inny. Podobno są w tym rzędzie 2 groby z samą ramą i to może być któryś z nich. Będę wdzięczna za jakieś informacje.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #9976 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Dzisiaj zarejestrowałam się i już znalazłam bardzo ważne informacje w księdze małżeństw, a mianowicie rok ślubu moich pradziadków. Muszę skorygować w drzewie imię mojej prababci. Pamiętam z opowiadań, że mówiono na Nią Marcjanna, ale z księgi wymika, że mój pradziadek Michał ożenił się z Marianną i takie samo imię dali swojej pierwszej córce, a mojej babci. Rewelacja! Dziękuję bardzo.. Mam nadzieję, że uzyskam jeszcze daty.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #9978 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Moi pradziadkowie Michał Klimek i Marianna zd.Kasprzyk mieli 5-ro dzieci. Marianna Choroba(Klimek):1885-15.05.1961; Jan Klimek: ok.1889-ok.1943; Anna Bieniek(Klimek):4.06.1890-9.12.1963; Julianna Bielawska(Klimek):1895-15.06.1961; Helena Zębik(Klimek): 1902-1980. Może na podstawie wpisów w księdze urodzin można dotrzeć do informacji o ich rodzicach, czyli moich pradziadkach..

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #10105 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
W Księdze Ślubów jest wpisany ślub moich pradziadków: Nr 21 w 1882r. Autorem wpisu jest Pan Przemysław Majchrzak. Bardzo proszę o link do tego aktu lub informację, jak sama mogę do niego dotrzeć..

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #10113 przez Jacek Tomczyk
Replied by Jacek Tomczyk on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Pani Danuto!

po lewej stronie jest link do Family Serach a tam parafia Przybynów.
Dla ułatwienia bezpośredni link do Przybynowa:

familysearch.org/search/image/index#uri=...81389%3Fcc%3D2115410

miłego czytania

Jacek Tomczyk
P.S. Gdyby były kłopoty to akt jest tu:

familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1942-24...=M979-QWT:1712377460
Ostatnia10 lata 9 miesiąc temu edycja: Jacek Tomczyk od.
The following user(s) said Thank You: Danuta Mucha(Czarnecka)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #10188 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Czy ktoś może mi podać linki do:1/ aktu ślubu moich dziadków: Stanisław Choroba, ur.21.12.1890 w Nowej Wsi i Marianna Klimek ur.ok.1885r w Zaborzu 2/ aktu urodzenia babci.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie