Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #10189 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Na zdjęciu w moim profilu jesteśmy z kuzynką przy grobie naszej prababci Marianny(lub Maryanny)Marcjanny dwóch imion Choroba zd.Klimek..Nie ma tabliczki i nikt nie zna dat urodzenia i śmierci. Myślę o nagrobku i chciałabym umieścić daty. Czy ktoś może mi w tym pomóc..?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #10195 przez Piotr Słabosz
Replied by Piotr Słabosz on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Witam!!
Pod tym linkiem 19/1885 jest akt ur. Pani babci Marianny Klimek c. Michała i Marianny z d. Kasprzyk. Na pewno to ona - jest dopisek o ślubie ze Stanisławem Chorobą (w 1911 r.)

familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1942-20...=M979-3PY:n749717163

Co do aktu ślubu dziadków z 1911 r. to myślę, że na razie jest on do odszukania tylko w archiwum - roku 1911 z Przybynowa ja nie widziałem jeszcze w Internecie (pewnie wkrótce będzie). Ale za to akt slubu Michala Klimek z Mariana Marcjanna Kasprzyk 21 z 1882 r.

familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1951-20...c=M979-QWV:763830609

Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Danuta Mucha(Czarnecka)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #10202 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Panie Janie.. wielkie DZIĘKI.. Nie mogę odczytać w akcie nr 19 imienia chrzestnego Dudy. Może Panu się uda? Pozdrawiam serdecznie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #10206 przez Piotr Słabosz
Replied by Piotr Słabosz on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Witam!!
Chrzestny Duda miał na imię Tomasz (zapisany jako Toma). W tym czasie w ten sposób zapisywano literę T.
Pozdrawiam
The following user(s) said Thank You: Danuta Mucha(Czarnecka)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #10207 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Witam! Nigdy bym sie tego nie domyśliła.. Trzeba być naprawdę dobrze zorientowanym, żeby coś takiego rozszyfrwać. Dziękuję. Pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu - 3 lata 7 miesiąc temu #40619 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Klimek Michał i Marianna zd.Kasprzyk - Zaborze
Brakuje mi jeszcze daty zgonu mojej prababci. Klimek Marianna Marcjanna z Kasprzyków  urodziła się 26.12.1861 w Choroniu, parafia Przybynów. Ślub z Michałem Klimkiem w 1882r. Nikt z rodziny nie pamięta, kiedy zmarła. Wiadomo, że w 1937r. jeszcze żyła i prawdopodobnie w 1947r. już nie żyła.
Trzeba by szukać w tym przedziale czasowym.. W telefonie parafii zgłasza się tylko poczta głosowa.
Czy ktoś może pomóc mi w tej sprawie?
Ostatnia3 lata 7 miesiąc temu edycja: Danuta Mucha(Czarnecka) od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie