Małżeństwa parafii Koziegłowy

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #29952 przez Agnieszka Bad
Replied by Agnieszka Bad on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
Dziekuje za odpowiedz . Czy jest prawdopodobienstwo ,ze czesc informacji moze byc w Kozieglowakach a nie w Kozieglowach w urzedzie ?

Nadal szukam , to jest generacja od syna po dziadka
Wladyslaw & Maria zd Szkop- Waloch, slub prawdopodobnie w Starczy w 1950
Wincenty & Paulina zd Wylon- Waloch , slub
w Kozieglowkach
Antoni & Waleria lub Marianna - Waloch , tu nic nie wiem


p.s. Ile by kosztowalo zlecenie zrobienia calego drzewa rodzinnego i do kogo by sie z tym zglosic .
Dziekuje za kzady odzew.
Ostatnia6 lata 10 miesiąc temu edycja: Agnieszka Bad od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #29953 przez Tomasz Filipczyk
Replied by Tomasz Filipczyk on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
Jeśli to możliwe, to proszę o przesłanie wszystkich informacji, jakie Pani posiada na mojego maila:
t_f@wp.eu
Postaram się coś ustalić.

Jeśli chodzi o koszty zrobienia drzewa, to zależy od oczekiwań klienta. Im więcej osób trzeba znaleźć i im więcej czasu na to poświęcić, tym drożej będzie. Nie wiem jakie stawki są w firmach, ale spotkałem się z ofertą osoby indywidualnej ok 20-30 zł za akt.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #30068 przez Henryk Jurczyk
Replied by Henryk Jurczyk on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
Witam Pani Agnieszko.
W Brudzowicach żyją potomkowie Władysława i Pauliny Waloch (o ile dobrze kojarzę rodzinę). Jeśli jest Pani zainteresowana to na priv mogę podesłać namiary.
Starsze pokolenia powinny być ujęte w księgach Siewierza które są dosyć skrupulatnie prowadzone w XIX w. Skany oczywiście na familysearch.
Pozdrawiam.
Henryk Jurczyk

Henryk Jurczyk

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #30164 przez Agnieszka Bad
Replied by Agnieszka Bad on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy

Tomasz Filipczyk napisał: Jeśli to możliwe, to proszę o przesłanie wszystkich informacji, jakie Pani posiada na mojego maila:
t_f@wp.eu
Postaram się coś ustalić.

Jeśli chodzi o koszty zrobienia drzewa, to zależy od oczekiwań klienta. Im więcej osób trzeba znaleźć i im więcej czasu na to poświęcić, tym drożej będzie. Nie wiem jakie stawki są w firmach, ale spotkałem się z ofertą osoby indywidualnej ok 20-30 zł za akt.



Dziekuje za odpowiedz.
Na chwile obecna zaprzestalam szukania rodu Waloch . Czesc informacji o rodzinie "zaciagnelam" z dalszej rodziny . Byc moze jak bede w kraju to "pogrzebie" wiecej, od kilku lat przebywam za granica.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #30165 przez Agnieszka Bad
Replied by Agnieszka Bad on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy

Henryk Jurczyk napisał: Witam Pani Agnieszko.
W Brudzowicach żyją potomkowie Władysława i Pauliny Waloch (o ile dobrze kojarzę rodzinę). Jeśli jest Pani zainteresowana to na priv mogę podesłać namiary.
Starsze pokolenia powinny być ujęte w księgach Siewierza które są dosyć skrupulatnie prowadzone w XIX w. Skany oczywiście na familysearch.
Pozdrawiam.
Henryk Jurczyk


Dziekuje za odpowiedz na moj post.

Zgadza sie sa jescze potomkowie w Brudzowicach rodu Waloch , zostaly 2 siostry Janina i Helena . Mam zamiar je odwiedzic i dowiedziec sie czegos wiecej na temat rodziny.
Jezeli mialby pan jeszcze jakies informacje to chetnie sie dowiem czegos "nowego" .

Co do Family Search to mam troche z tym problem :(

Pozdrawiam .
Agnieszka Badora

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #30179 przez Andrzej Bereszka (Berezka)
Replied by Andrzej Bereszka (Berezka) on topic Małżeństwa parafii Koziegłowy
Bardzo interesuję się wiadomością o Bereszkach z Będzina. Czy można prosić o więcej szczegółów - o ulicy i grobowcu , a może coś więcej. Proszę o wiadomość i z góry dziękuję.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie