Poszukuję ksiąg metrykalnych Parafii Łęka (Dąbrowa G.) oraz Giebło

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37373 przez Jakub Sz
Witam,  Poszukuję ksiąg metrykalnych Parafii Łęka (Dąbrowy Górniczej)
Nie jestem pewien pod jaką parafię podlegała Łęka (dzisiejsza dzielnica Dąbrowy Górniczej) przed rokem 1909, ponieważ w tym  roku wybudowano tu kościół i późniejsze metryki były tam przechowywane, jednak co z wcześniejszymi księgami? Może ktoś się orientuje jaki kościół w Dąbrowie wówczas obejmował tą wieś?  Czy są gdzieś zditalizowane księgi z któregoś z  kościołów w Dąbrowie Górniczej?

Poszukuję również parafii Giebło obok Kroczyc/Pilicy 

Niestety w szukaj archiwach nie ma ani jednego skanu z tych parafii, a na genealodzy.pl nikt nawet o tych parafiach nie wspominał (chyba, że coś przeoczyłem) 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37375 przez Regina B.
Dzień dobry.
Zespół 1118 Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej Sławków - AP Katowice.
Brak skanów na szukaj....
Pozdrawiam, Ina
The following user(s) said Thank You: Jakub Sz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37383 przez Wisdom
Z moim poszukiwan aktow par Slawkow, do ktorej nalezala Leka dowiedzialam sie, ze sa wlasnoscia kosciola i tam wlasnie sa przechowywane. Nie pozostaje nic innego niz wizyta. Mam zamiar to zrobic podczas nastepnej wizyty w kraju.
The following user(s) said Thank You: Jakub Sz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37384 przez Jakub Sz
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Czyli rozumiem, że duplikaty powinny znajdować się w AP Katowicach i tam się udać?

Jeśli chodzi o kościoły to niestety nie mam szczęścia, tam gdzie chciałbym dostać wgląd do metryk mówili, że nikt mi nie udostępni ze względu na ich stan  . 

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37409 przez Wisdom
geneteka.genealodzy.pl/index.php?rid=643...sl&op=gt&ordertable= 0,%22asc%22],[1,%22asc%22],[2,%22asc%22&searchtable=&rpp1=100&rpp2=50

Prosze sprawdzic powyzszy link. Wlasnie dzisiaj go znalazlam. Mam nadzieje, ze pomoze w poszukiwaniach. Ja znalazlam swojego potomka. Pozdrawiam, Eva

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #37423 przez Jakub Sz
Niestety, ale już tam zaglądałem,  poszukuje lata 1880, a dopiero potem mógłbym szukać dalej wstecz   

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie