Szukam przodkow o nazwisku: Jezierski, Kosicki, Skwarski, Żelisławski

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #16385 przez Lucjan Jezierski
Szukam przodków o nazwisku: Jezierski, Kosicki, Skwarski, Żelisławski -okolice Kalisza, Sieradza, Konina (wielkopolskie, łódzkie)Szczególnie z miejscowości Głuchów, Chlewo, Godziesze- z okolicami.
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: Lucjan Jezierski od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #16387 przez Tomasz Krzywanski
Ostatnia9 lata 5 miesiąc temu edycja: Tomasz Krzywanski od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #16394 przez Lucjan Jezierski
Szukanie informacji o Jezierskich, rozpocząłem od tego adresu już jakiś czas temu. Znalazłem 1 potwierdzenie i nawiązałem e-mail'owy kontakt. Niestety to wszystko, dlatego ponawiam apele.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #17379 przez agata rogaczewska
Panie Lucjanie moi przodkowie to również Jeziorscy Jezierscy ale z ok. Kłobucka, Truskolas jeśli jest pan zainteresowany to proszę o kontakt na e-mail agata1972@op.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #17385 przez J K R

Lucjan Jezierski napisał: Szukanie informacji o Jezierskich, rozpocząłem od tego adresu już jakiś czas temu. Znalazłem 1 potwierdzenie i nawiązałem e-mail'owy kontakt. Niestety to wszystko, dlatego ponawiam apele.


Witam.

Franciszek Jezierski s. Tomasza i Tekli Glińskiej ur. gdzieś w okolicach lat 1806/7/8 r. (jeszcze nie sprawdzałem tego) mieszkał w 1862 r. na obecnym Jeziorze (pust. Jezioro) gm. Wręczyca Wielka i jako wdowiec ożenił się w dniu 21.10.1862 r. z wdową Kiepura Ewą z d. Palaczyńską c. Jana i Maryanny Palaczyńskich ur. gdzieś w okolicach lat 1811/12/13 (jeszcze nie sprawdzałem tego).

Ewa była żoną Andrzeja Kiepury, który był prapradziadkiem sławnego Polaka i śpiewaka operowego Jana Kiepury.

Tu jest mała wzmianka o nim:
www.genealodzy.czestochowa.pl/pl/forum/4...97-Jan-Kiepura#17357

Akt małżeństwa Franciszka i Ewy.
www.szukajwarchiwach.pl/8/118/0/2/136/sk...DzYhkrRqXhUf9WWwArEg

JKR

Pozdrawiam JKR.
The following user(s) said Thank You: Tea Åkerlund

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie