Szukam przodkow o nazwisku: Jezierski, Kosicki, Skwarski, Żelisławski

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #17463 przez marek kosicki

Lucjan Jezierski napisał: Szukam przodków o nazwisku: Jezierski, Kosicki, Skwarski, Żelisławski -okolice Kalisza, Sieradza, Konina (wielkopolskie, łódzkie)Szczególnie z miejscowości Głuchów, Chlewo, Godziesze- z okolicami.


Moi Kosiccy i Jezierscy pochodzą z Poznania, Wargowa, Kowalewka, Obiezierza, Kowalewka
Ostatnia9 lata 3 miesiąc temu edycja: marek kosicki od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #17836 przez Lucjan Jezierski
Witam Pana!.
Dziękuję za odzew. Dopiero dzisiaj natrafiłem na Pański post. Mogę tylko dodać iż chodzi o Ludwikę Kosicką urodzoną w miejscowości Piontek, obecnie Piątek Wielki. Z innych dokumentów wynika iż urodziła się ok. roku 1811. Za mąż musiała wyjść przed rokiem 1837, gdyż w tym czasie urodziła dziecko. Jej mężem został Xawery Jezierski. To tyle w skrócie, celem przybliżenia postaci. O reszcie rodziny Kosickich nie wiem dokładnie nic. Obecnie czekam na ewentualny odzew z Piątku. Jeśli cokolwiek z tego będzie punktem zaczepienia do wymiany informacji, będę bardzo wdzięczny.
Serdecznie pozdrawiam-Lucjan Jezierski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #17837 przez Lucjan Jezierski
Witam Pana!.
Dziękuję za odzew. Dopiero dzisiaj natrafiłem na Pański post. Postaram się przejrzeć tak bogatą dokumentację. Być może pomoże mi w rozwiązaniu genealogicznej łamigłówki. Jeszce raz dziękuję i
pozdrawiam-Lucjan Jezierski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 miesiąc temu #17851 przez Lucjan Jezierski
Witam Pani Agatko!
Dziękuję za odzew.Sądzę iż jest jakieś powinowactwo, ale jeszcze nie natrafiłem na nie. Cały czas obracam się w okolicach Sieradza, Kalisza, Konina i Turka. Mogę tylko stwierdzić iż niektórzy z nich byli bardzo ruchliwi, gdyż pojawiają się w różnych miejscowościach, a ich status też ulega zmianie. Mam w związku z tym duże kłopoty, by zachować ciągłość i powiązania rodzinne. Ale posuwam się pomału w coraz odleglejsze dzieje, mając czasami kilka gałęzi, które staram się połączyć, lub odrzucić. Może uda się nam znaleźć wątki łączące nasze rodziny.
Serdecznie pozdrawiam-Lucjan Jezierski
The following user(s) said Thank You: agata rogaczewska

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie