Zapytanie...

  • Wanda Paleczny z d. Gazda
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #30198 przez Wanda Paleczny z d. Gazda
Replied by Wanda Paleczny z d. Gazda on topic Zapytanie...
Witam Panie Wiesławie. Jestem w posiadaniu aktu zgonu mojej babci, w którym jest taki zapis:
Dane osoby zmarłej:

Michalina Dulska
nazwisko rodowe: Kochel
urodzona 19-04-1894 w Złochowicach
Dane rodziców:
ojciec - Jan
matka Józefa

Pozdrawiam Wanda
Ostatnia6 lata 10 miesiąc temu edycja: Wanda Paleczny z d. Gazda od. Powód: skierowanie bezpośrednie do Pana Wiesława.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #30199 przez Wiesław Macoch
Replied by Wiesław Macoch on topic Zapytanie...
Z aktu urodzenia 1894_AU_202_Michalina Kochel c Jana i Józefy z Bujanowskich spisanego 29 kwietnia 1894, że urodziła się ona 19 kwietnia 1894 roku w Złochowicach o godzinie czwartej po południu. Rodzicami chrzestnymi byli Michał Kochel i Marianna Kochel na chrzcie odbytym dnia 29.04.1894 w Kłobucku. Akt w załączeniu.
Pozdrawiam Wiesław
Załączniki:
Ostatnia6 lata 10 miesiąc temu edycja: Wiesław Macoch od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Wanda Paleczny z d. Gazda
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #30205 przez Wanda Paleczny z d. Gazda
Replied by Wanda Paleczny z d. Gazda on topic Zapytanie...
Serdecznie dziękuję za zaangażowanie się w moją sprawę.
Trudno byłoby mi samej dojść do tego.
Pozdrawiam Wanda

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Wanda Paleczny z d. Gazda
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #36435 przez Wanda Paleczny z d. Gazda
Replied by Wanda Paleczny z d. Gazda on topic Zapytanie...
Witam....Jestem w posiadaniu nr akt urodzeń rodzeństwa mojej  śp. Matuli , ślubu dziadka.
Jak mogę dotrzeć do tych dokumentów.
Proszę o pomoc i dziękuję.
Ostatnia4 lata 11 miesiąc temu edycja: Wanda Paleczny z d. Gazda od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36438 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Zapytanie...
prosze podać dane  inaczej trudno pomóc..
The following user(s) said Thank You: Wanda Paleczny z d. Gazda

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Wanda Paleczny z d. Gazda
  • Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Użytkownik
Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #36439 przez Wanda Paleczny z d. Gazda
Replied by Wanda Paleczny z d. Gazda on topic Zapytanie...
Dane jakie mnie interesują to zapiski dotyczące dokładnych danych aktu urodzenia dzieci z małżeństwa
dziadka Gazdy Piotra z Anną Lisiecką , oraz akt ślubu dziadka .
1..Gazda Piotr i Anna Lisiecka zawarli ślub w 1902 r (nr aktu 41) w parafii Bór Zapilski.                                                                        2. Dzieci zrodzone z tego małżeństwa to:                                                                                                                                    -Marianna urodzona 1902 roku w Bór Zapilskim nr aktu 422                                                                                                                           - Władysława urodzona 1904 roku  w Bór Zapilskim nr aktu 353
- Józef urodzony 02-02-1906 roku w Bór Zapilskim nr aktu 61                                                                                                               - Stanisława urodzona 1908 roku w Bór Zapilskim nr aktu 55                                                                                                                 - Antonina urodzona 1910 roku w Bór Zapilskim nr aktu 226                                                                                                                  - Teofila urodzona 1913 roku w Bór Zapilskim nr aktu 209                                                                                                                       - Antoni urodzony 24-05-1916 roku w Bór Zapilskim nr aktu 166 .                                                                                                                 Z tego małżeństwa urodziła się jeszcze córka Natalia w dniu 15-03-1919.Nr aktu nie wpiszę, ponieważ nie widnieje jeszcze w wyszukiwarce.Miejscem stałego zamieszkania wymienionych cioć i wujków , była wioska Nowiny i tam z pewnością
urodziły się dzieci, natomiast w wyszukiwarce jest wpisana
miejscowość Bór Zapilski, a to była parafia.                                                                                                                                                         Jeżeli nie przeraża Panią ta lista to bardzo dziękuję za podjęcie tematu. Pozdrawiam serdecznie Wanda
Ostatnia4 lata 11 miesiąc temu edycja: Wanda Paleczny z d. Gazda od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie