Aktualnie indeksowane parafie.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14657 przez Paula M
Replied by Paula M on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Indeksuje akta malzenstw Radomska z mikrofilmu Radomsko-akta malzenstwa-1735-1816 (niestety po lacinie). Zatrzymam sie na roku 1809. Musze to jeszcze sprawdzic, ale wydaje sie, ze pelne akta malzenstw zapisane w j.polskim dostepne sa dopiero od maja 1808.
Ukonczylam 350 wpis, a przejrzalam dopiero 37 skanow z 225 (ilosc skanow na mikrofilmie: 309). Indeksowanie bedzie trwalo dlugo.

familysearch.org/pal:/MM9.3.1/TH-1942-24...,362557701,362664401
The following user(s) said Thank You: Rafał Albiński

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14663 przez Alicja Surmacka
Replied by Alicja Surmacka on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Witaj Paula.
Zapewne wiesz, że akta małżeństw z parafii Św. Lamberta 1735 do 1796 są opracowane przez Tomasza Andrzeja Nowaka i wydane w formie książkowej. Książka jest jeszcze do nabycia w naszym radomszczańskim muzeum.
Faktycznie akta w j. polskim zaczynają się dopiero od 1808 roku.
Pozdrawiam Alicja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14666 przez Paula M
Replied by Paula M on topic Aktualnie indeksowane parafie.
Alicjo, dziekuje za informacje. Niestety nie wiedzialam. Nie mieszkam w Polsce i nie mam dostepu do szeregu publikacji. Wobec tego, rezygnuje z Radomska. Wroce do indeksowania Rzejowic (LD) albo zaczne Dobryszyce(LD).

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14667 przez Richard Golebiowski
Replied by Richard Golebiowski on topic Aktualnie indeksowane parafie - Radomsko Sw. Lamb M 1735-1796
Alicja, dziękuję za cenną informację. Tego też nie wiedziałem bo również “pracuję zza granicą”. Może pan Tomasz Andrzej Nowak po upływie pewnego czasu byłby skłonny oddać jego materiały w formie elektronicznej do dyspozycji forumczykom? Pozdrawiam, Richard

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14668 przez Włodzimierz Stefani
Replied by Włodzimierz Stefani on topic Aktualnie indeksowane parafie - Radomsko Sw. Lamb M 1735-1796

Richard Golebiowski napisał: Może pan Tomasz Andrzej Nowak po upływie pewnego czasu byłby skłonny oddać jego materiały w formie elektronicznej do dyspozycji forumczykom?


po rozmowie z autorem mogę odpowiedzieć twierdząco na Pana pytanie :)
Wpierw jednak, priorytetem sprzedaż książki, co rozumiem...
pozdrawiam
wlodek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #14672 przez Paula M

Włodzimierz Stefani napisał:

Richard Golebiowski napisał: Może pan Tomasz Andrzej Nowak po upływie pewnego czasu byłby skłonny oddać jego materiały w formie elektronicznej do dyspozycji forumczykom?


po rozmowie z autorem mogę odpowiedzieć twierdząco na Pana pytanie :)
Wpierw jednak, priorytetem sprzedaż książki, co rozumiem...
pozdrawiam
wlodek


Szkoda, ze tego typu publikacje nie sa takze wydawane w wersji elektronicznej. Dodam, ze rodzina przyslala mi ksiazke wspomnianego T.A. Nowaka "Chelmo. Zarys dziejow do 1945 roku". Ksiazka warta polecenia.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie