Sitek - Sowa - prosze o pomic w poszukiwaniach

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #23220 przez henryk gierlik
Replied by henryk gierlik on topic Sitek - Sowa - prosze o pomic w poszukiwaniach
1 Sitek to stare IMIE w Kielcach 1147r bylo




2 www.slownik.ihpan.edu.pl/search.php?q=sitek&d=0&t=0 Sitek Wozny Sadowy
Ostatnia8 lata 2 miesiąc temu edycja: henryk gierlik od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23221 przez Sławomir Binczak
Replied by Sławomir Binczak on topic Sitek - Sowa - prosze o pomic w poszukiwaniach
Małżeństwo Franciszka i Katarzyny z 1882r.

Pozdrawiam, Sławek

Skąd się wzięli w Koziegłówkach Zenderowscy?
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #23222 przez Sławomir Binczak
Replied by Sławomir Binczak on topic Sitek - Sowa - prosze o pomic w poszukiwaniach
Chcialem załączyć jeszcze akty chrztu Franciszka i Katarzyny ale, system mi nie pozwala :evil:
Może dam link do mojego dysku DB:

www.dropbox.com/s/m9dplrmhojvj8jq/Sitek%...20urodzenia.zip?dl=0

Pozdrawiam

Skąd się wzięli w Koziegłówkach Zenderowscy?
Ostatnia8 lata 2 miesiąc temu edycja: Sławomir Binczak od. Powód: Nie mogę załączać plików. Nie pierwszy to już raz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23238 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Sitek - Sowa - prosze o pomic w poszukiwaniach
Sławku dziekuje pieknie za pomoc. Wieczorkiem sprawdzę sobie to na komputerze... jak to znalazłeś?

Dziękuję raz jeszcze wszystkim

Mariusz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23239 przez Sławomir Binczak
Replied by Sławomir Binczak on topic Sitek - Sowa - prosze o pomic w poszukiwaniach
Wszystkie metryki z Koziegłówek są na FamilySearch. Kilka brakujących roczników można znaleźć na szukajwarchiwach.pl
Ja sobie po prostu ściągnąłem wszystko na dysk (zajęło mi to trzy miesiące klikania) i podzieliłem na roczniki. Za to teraz nie muszę przeglądać online. Ponieważ większość ksiąg XIX wieku ma skorowidze roczne, więc szukanie idzie szybko. Wszystkie moje zbiory zajmują około 20GB.

Skąd się wzięli w Koziegłówkach Zenderowscy?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #23241 przez Mariusz Kaczmarek
Replied by Mariusz Kaczmarek on topic Sitek - Sowa - prosze o pomic w poszukiwaniach
Też o tym myślałem, nawet trochę zacząłem, ale strona po stronie - to wydawało się wieczność... i przestałe, troche z barku czasu - praca praca...

Dziękuję za pomoc.

Mam podobny problem mam z rodzicami Wiktorii Lipińskiej vel Lipeckiej, która w 1863r (Akt 33) w tejże parafii bierze ślub z Franciszkiem Sojką. O ile z Franciszkiem dałem radę, o tyle z rodzicami Wiktorii błądzę - ojciec chyba Jan Lipiński, matka Urszula ... ale nic głębiej nie mogę się ruszyć, bo nic nie mam. Oczywiście nie chciałbym nadużywać Twojego czasu i uprzejmości...ale jakbyś jednak mógł - byłoby cudnie.

Dziękuje za wszytsko.
Wiele bym dał aby mieć tak akta zgrane;) nie tylko tu ale i w łódzkiem, gdzie sprawa gorsza bo moi po wielu parafiach buszowali;)

Dziękuję
Mariusz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie