Franciszek Klinger i Katarzyna zd. Bergel tkacze w Kamienicy Polskiej

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #36586 przez Robert Klarecki
O tym, że w Kromołowie były warsztaty sukiennicze to nie wiedziałem.
Dzięki!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #36590 przez Urszula Rosolińska-Ratman
Replied by Urszula Rosolińska-Ratman on topic Franciszek Klinger i Katarzyna zd. Bergel tkacze w Kamienicy Polskiej
Z nazwiskiem BERGER spotkałam się w parafii Poczesna w 1816 roku. Małżonkom Janowi Berger i Mariannie Krawczyk zamieszkałym w Kolonii Uferland - obecnie Dębowiec, rodzi się syn Jan Józef Kazimierz ( akt 73 ). Jest jeszcze córka Agnieszka, która w 1833 r. w Częstochowie par. św Zygmunta bierze ślub z Michałem Bachniak ( akt 6 ) także urodzona w Kolonii Uferland około 1813 roku. Nie mam niestety notatek z akt urodzeń w par. Poczesna z lat 1813 - 1815.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #36591 przez Robert Klarecki
Dzięki za informację.
A z tego co widzę na SzwA, to Poczesna z tego okresu niestety nie jest zdigitalizowana :-(

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #36593 przez Leowigild Wizygocki
Zarówno akta metrykalne z Poczesnej, jak i akta małżeństw z Kromołowa do roku 1847 (czyli okres obejmujący ewentualny slub Klingera z Bergelówną) są dostępne online na familysearch

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #36594 przez Robert Klarecki
Małżeństwa w Kromołowie tak, ale urodzenia tylko do 1817. Chyba, że coś przeoczyłem?
A interesuje mnie najbardziej 1834 bo wtedy rodzi im się córka Franciszka w Kromołowie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #36595 przez Leowigild Wizygocki
Ale skoro córka urodziła im sie w Kromołowie ok. 1834, to jest szansa, że przed 1834 tam zawarli ślub. Sprawdzał pan?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie