Mobilizacja 1939 - kogo gdzie przydzielano?

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #39895 przez Przemysław Lizurej
Replied by Przemysław Lizurej on topic Mobilizacja 1939 - kogo gdzie przydzielano?
Napisałem prośbę o sprawdzenie i naprawę udostępnionych zasobów i dostałem automatyczną odpowiedź.
Zatem pozostaje czekać.

film.archive@pism.co.uk Sun, 31 May at 22:22
Due to Coronovirus pandemicthe Polish Institute and Sikorski Museumis closed until further notice.
Ze względu na sytuację z koronawirusemInstytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego jest zamknięty do odwołania.

Pozdrawiam
Przemek Lizurej

Przemysław Lizurej (LIZUREJP@YAHOO.COM)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 5 miesiąc temu #41142 przez Agnieszka Bad
Replied by Agnieszka Bad on topic Mobilizacja 1939 - kogo gdzie przydzielano?
Szukam informacji na temat przydzialow mobilizacyjnych 1939r. z wsi Rudnik Wielki / Maly - Wanaty .  Robiac drzewo genealogiczne moich przadziadkow , doszly mnie opowiastki ,ze moj pradziadek Piotr Wachowicz byl na wojnie , ze odwybuchu granatu urwalo mu noge . Zostal oddelegowany do domu w Wanatach . Niestety nikt z obecnych zyjacych nic wiecej niewie . Gdzie moglabym ta historie sprawdzic ? Czy jest gdzies (moze) spis ludzi ktorzy byli w partyzantce wsie od R.W. po Poraj/Jastrzebie/ Zawada/Kam./Pol ?
Po przeczytaniu opowiadan :
Źródło: ,, Rany i Blizny Małej Ojczyzny” , aut: Józef Bakota, Warszawa 2000r

jestem podwrazeniem tych wspomniej , przepieknie przelane na papier . Chcialabym tez znalesc cos o swoich pradziadkach i przekazac nastepnej generacji. Jakze te czasy byly niepewne a ludzie sobie wzajemnie pomagali i cieszyli sie z kazdego nastepnego dnia .....

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie