Szukam wszystko o rodzinach: Chmiel, Kardas.

Więcej
15 lata 1 miesiąc temu #833 przez Ireneusz Chmiel
Witam sedecznie,
w chwili obecnej jestem w delegacji poza granicami kraju w ktoram mieszkam.
Po powrocie 04.04.2009 odezwe sie. prosze o cierpliwosc:
Ireneusaz Chmiel

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 7 miesiąc temu #1214 przez Błażej Pawlica
Replied by Błażej Pawlica on topic Odpowiedź:Szukam wszystko o rodzinach: Chmiel, Kardas.
Witam, od dłuższego czasu nie ma ani jednej nowej informacji w tym temacie, dlatego postanowiłem odświeżyć wątek. Ja, pomimo żywego zainteresowania, nadal pozostaję zupełnie biernym w poszukiwaniach...

pozdrawiam,
Błażej Pawlica, Częstochowa

genealogia.net.pl

Pawlica, Poraj - Częstochowa, Krzepice - Zwierzyniec, Popów
Ceglarek, Tałajczyk, Kardas - Wąsosz Górny, Popów, Kamieńszczyzna
Bebel - Częstochowa, Adamów, Małogoszcz - Cieśle, Wielgomłyny
The following user(s) said Thank You: Ireneusz Chmiel

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #1659 przez Jerzy Rykała
W ostatnich mych przeszukiwaniach w latach 1848 do 1857r. spotkałem nazwisko Kardas w miejscowościach: Bór Zajaciński i Pustkowie Kamieńskie.Miejscowości te należały do parafii Przystajń.
Nazwisko Kardas przewija się w aktach ślubu (Kardas Jan + Marianna Redlak - 31.01.1848r.), akta urodzeń i akta zgonów (23.11.1856r. zmarł Idzi Kardas).....

Jerzy Rykała
www.rykala.com.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 1 miesiąc temu #1941 przez Ireneusz Chmiel
Replied by Ireneusz Chmiel on topic Odpowiedź:Szukam wszystko o rodzinach: Chmiel, Kar
Czy cos wiecej znalazl Pan w tych aktach na temat rodziny Kardas? Czy moge spytac gdzie Pan to znalazl?- w niedlugim czasie wybieram sie do Polski moglbym troche poszperac!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #1956 przez Jerzy Rykała
Replied by Jerzy Rykała on topic Odpowiedź:Szukam wszystko o rodzinach: Chmiel, Kar
Witam

Tak jak poprzednio podałem w latach 1846 do 1857 r. w Parafii Przystajń znalazłem 19 wpisów aktów urodzeń, zgonów i ślubów dotyczących nazwiska Kardas.
Wpisy te znalazłem w Archiwum Państwowym w Częstochowie na ul. Rejtana w księgach Parafii Przystajń.

Nazwisko to również pojawia się w Parafii Truskolasy od 1846r. w miejscowościach: Panki, Bierzeń, Jezioro, Kuleje, Bór Zapilski, ale najwięcej wpisów jest w miejscowości Jezioro. W tej parafii spotkałem 23 wpisy do akt.
Nie mam dokładnych zapisów akt ale posiadam daty i co się zdarzyło w danym dniu, dotyczy to nazwiska Kardas. Oczywiście mogłem przeoczyć jakieś wpisy.

Jeżeli interesują Pana dokładne dane to mogę przesłać.
Pozdrawiam Jurek R.

Jerzy Rykała
www.rykala.com.pl
The following user(s) said Thank You: Ireneusz Chmiel

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
14 lata 3 tygodni temu #1960 przez Ireneusz Chmiel
Replied by Ireneusz Chmiel on topic Odpowiedź:Szukam wszystko o rodzinach: Chmiel, Kar
Witam,
Z mila checia skorzystam z Pana oferty. Jezeli to mozliwe to prosze o przeslanie tych danych poprzez TGZC lub na moj prywatny E-mail.graf54@googlemail.com
Serdecznie z gory dziekuje za pomoc. Byc moze rozwiaze to wiele niedomowien. Rodzina, ze strony matki mojego ojca pochodzi z tamtych okolic.
Z powzaniem
Ireneusz Chmiel

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie