Szlachta wylegitymowana z powiatu wieluńskiego z lat 1854 – 1859
Teofil Bykowski h.Gryf , żona Karolina z Polkowskich
Michał Chylewski h. Jastrzębiec, ż. Konstancja z Góreckich
Feliks Jezierski (magazynier zakładów górniczych), ż. Emilia z Ząbkowskich
Paweł Kawiecki, ż. Maksyma z Psarskich
Michał Kęsinowski (podleśny) ż. Tekla z Szmideckich
Szymon Kożuchowski, ż. Łucja z Krakowskich [Krąkowskich]
Franciszek Leszczyński (sekretarz biura pow. wieluńskiego ), ż. Nepomucena z Gibasiewiczów
Napoleon Łubieński, dz. Starzenic, ż. Józefa z Rozdejczerów
Mikołaj Majewski, ż. Aniela z Dawidowiczów
Feliks Markowski (dziedzic Żukowa), ż. Franciszka z Bełdowskich
Wawrzyniec Piaszczyński,(dz. Janiszowic), ż. Anna z Kosickich
Józef Podczaski, ż. Anastazja z Śliwińskich
Jan Rubach, dz. Rychłowic, ż. Józefa z Dzwonkowskich
August Rutkowski [h.Bończa], dz. wsi Małusy Małe, ż.Łucja z Lechertów
Józef Siciński (strażnik celny), ż. Józefa z Kościelskich
Ludwik Szaniawski h.Junosza, dz. Kroczyc , ż. Aniela z Rotkiewiczów
Edward Wyttek dz. Stradomia, z. Berta z domu Heutschel , 2 ż. Augusta z d.Besthorn
Warto zajrzeć także na stronę
www.sejm-wielki.pl/s/towarzystwo_rolnicze1861.php
czyli na listę członków Towarzystwa Rolniczego w Królestwie Polskim z 1861 r.
tu m.in.
Erazm Błeszyński -Waleńczów
August Czarniecki – Rząsawy
Roman Dobrowolski – Rudniki
Ksawery Grodzicki -Garnek
Feliks Jarzyński – Niegowa
Tadeusz Kołaczkowski-Kiedrzyn
Kazimierz Korulski – Wyczerpy
Józef Kośmiński – Zawada (k.Kłomnic)
Roman Krotkiewicz – Mirów (k. Częstochowy)
Bolesław Królikiewicz – Kuźnica Stara k.Krzepic
Edward Lemański – Kłobuck
Aleksander Lesiński – Borowno
Ludwik Lesiński -Borowno
Franciszek Lohman -Podlesie k.Św. Anny
Józef Łuszczewski -Wancerzów
Ferdynand Magnuski – Parcice k.Wielunia
Stanisław Majewski – Krasice
Wincenty Majewski – Krasice
Miączyński Władysław – Miedźno
Jan Noffok – Jaskrów
Bolesław Olszowski – Kuźnica Nowa
Stanisław Podczaski -Nowa Wieś (k. Częstochowy
Łukasz Proszowski – Konopiska
Stefan Rogawski – Lgota k. Kłomnic
Daniel Rubach – Brzeziny
Godzimierz Rudnicki – Kościelec
Alfred Saint - Paul – Rędziny
Emil Saint -Paul – Rędziny
Władysław Skotnicki – Lubojenka
Teofil Slaski – Mokrzesz k. Sw. Anny
Henryk Wajchert – Błeszno
Stanisław Wysocki – Małusy Wielkie