Stanisław Choroba - mój dziadek z Nowej Wsi Żareckiej

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #39167 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Stanisław Choroba - mój dziadek z Nowej Wsi Żareckiej
Znalazłam rodzeństwo Stanisława Choroby(1890/268,str.568):
Marcjanna(1884/241,str.129), Stanisław(1886/181,str.247), Jan(1893/76,str.743), Marianna Choroba-Ociepa(1896/132,str.33), Piotr(1898/173,str.210), Józef(1900/72,str.362), Władysław(1903/260,str.685), Jan(1906/104,str.896).
Piotr wyjechał do Przyrowa. Czy któryś z pozostałych: Stanisław, Józef, Władysław lub Jan - był ojcem Tadeusza, który wyjechał do Bytomia i miał córkę Krystynę..? Zagadka do rozwiązania..

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #39175 przez Rafał Molencki
Replied by Rafał Molencki on topic Stanisław Choroba - mój dziadek z Nowej Wsi Żareckiej
Nie wiem, czy mówisz o Krystynie, żonie mojego kuzyna Mariana Molęckiego z Nowej Wsi, która - jak Ci pisałem - była córką Tadeusza, syna Kazimierza Choroby? Oni już nie wiedzą, czyim synem był Kazimierz. A skąd masz informację o Bytomiu?
The following user(s) said Thank You: Danuta Mucha(Czarnecka)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #39176 przez henryk gierlik
Suchergebnisse in der Kategorie „Genealogien“ für horoba – FamilySearch.org
The following user(s) said Thank You: Danuta Mucha(Czarnecka)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #39177 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Stanisław Choroba - mój dziadek z Nowej Wsi Żareckiej
Tak, miałam na myśli Krystynę, żonę Twojego kuzyna, ale chyba mylnie skojarzyłam ten Bytom z informacją od mojego kuzyna, że jedna z sióstr mojego dziadka wyjechała do Bytomia..
W moim drzewie jest jeden Kazimierz ur. w 1803r., jego żona Katarzyna z.d. Masłoń(1799). Mam tylko ich syna Stanisława(1834/60) i jego dzieci: Jan(1860), Antoni(1862), Maryanna(1864), Jakub(1867), Stanisław(1872), Franciszek(1883).
Zwyczajowo, powinien on mieć syna (ok 1830) lub wnuka (ok.1860) -  też Kazimierza.. I dopiero w kolejnym pokoleniu Kazimierz (ok.1900) - to ojciec Tadeusza(ok.1930).. Brakuje na razie łączącego ogniwa, ale ono musi być!
Stanisław(1834) z pewnością miał rodzeństwo, więc szukam..

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #39178 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Stanisław Choroba - mój dziadek z Nowej Wsi Żareckiej
Witaj Karolino..
Miałam długą przerwę z przyczyn rodzinnych i dopiero niedawno wznowiłam aktywność na tym forum..
Miło mi, że odwiedzasz moje drzewo. Ja również odwiedzam Twoje piękne drzewo i znajduję w nim dużo informacji na temat rodziny Chorobów.
Pozdrawiam Cię serdecznie. Danuta

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #39179 przez Danuta Mucha(Czarnecka)
Replied by Danuta Mucha(Czarnecka) on topic Stanisław Choroba - mój dziadek z Nowej Wsi Żareckiej
Dzięki.. Cieszę się, że wszystko w porządku.. Pozdrawiam! Danuta

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie