Przodek

  • Sławomir Wojnarowski
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #26314 przez Sławomir Wojnarowski
Replied by Sławomir Wojnarowski on topic Przodek
Witam, sprawdziłem dane dotyczące rodziców Marianny Szczepanek (Szczepańczyk). Pobrali się w 1802. Ich córka Marianna urodziła się 19.03.1814? czy to możliwe? takie mam dane. Czy można dotrzeć do daty urodzin Jana Szczepanka (Szczepańczyka) i Apolonii Lenart? Pozdrawiam SW
Przepraszam, ale proszę zignorować moje pytanie dotyczące dat. Pomyliłem osoby i daty, pozostała część pytania jest aktualna, pozdrawiam Sławomir Wojnarowski
Ostatnia7 lata 9 miesiąc temu edycja: Sławomir Wojnarowski od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Sławomir Wojnarowski
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 9 miesiąc temu #26356 przez Sławomir Wojnarowski
Replied by Sławomir Wojnarowski on topic Przodek
Szanowny Piotrze, mam kolejną prośbę. Poszukuję danych Mieczysława Kleszcza urodzonego w Częstochowie w 1910 roku, żoną jego była Maria z domu Baryła, urodzona w Bobolicach oraz jego ojca Macieja i matki Apolonii z Kamińskich, niestety brak dalszych danych.
Dziękuję i pozdrawiam, SW

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Sławomir Wojnarowski
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 9 miesiąc temu #26480 przez Sławomir Wojnarowski
Replied by Sławomir Wojnarowski on topic Przodek
Szanowny Piotrze, mam kolejną prośbę. Poszukuję danych Mieczysława Kleszcza urodzonego w Częstochowie w 1910 roku, żoną jego była Maria z domu Baryła, urodzona w Bobolicach oraz jego ojca Macieja i matki Apolonii z Kamińskich, niestety brak dalszych danych.
Dziękuję i pozdrawiam, SW

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #26494 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Przodek
niedawno robiłam takie skrócone drzewo mojej znajomej.Staromieście,Niegowa i okolice.
widzę zbiezność chyba nie przypadkową..w roku 1871 w Dąbrownie jest ślub Konstancji Kuta córki Ignacegoi Marianny z Gałązków!!! i Ignacego Krzykawskiego!!Konstancja urodzona w Dabrownie ok 1846r

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Sławomir Wojnarowski
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 9 miesiąc temu #26498 przez Sławomir Wojnarowski
Replied by Sławomir Wojnarowski on topic Przodek
z pewnością nie jest to przypadek, Marianna Kuta, moja prababcia urodziła się w Dąbrownie 23.11.1881. Jej ojciec Franciszek, matka Wiktora z Makiełów; ślub w Staromieściu w 1872. Ze względu na pokrewieństwo interesuje mnie możliwie dużo informacji na temat tego rodu; dziękuję za kontakt i pozdrawiam SW

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #27430 przez Mariola Cz.
Replied by Mariola Cz. on topic Przodek
Witam . Moimi prapradziadkami ze strony mamy również byli Wojciech Maciąg ur. 12.04.1872 i Karolina Morawiec ur 2.11.1866.
Akt nr 78 ur. Urszula Kucharczyk (Kucharska)
familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GPW...3D2115410&cc=2115410
Pozdrawiam. Mariola

Mariola Cz.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie