Przodek

  • Sławomir Wojnarowski
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 6 miesiąc temu #27479 przez Sławomir Wojnarowski
Replied by Sławomir Wojnarowski on topic Przodek
Witam i dziękuję za bardzo ciekawą informację, wynika z niej, że prawdopodobnie jesteśmy krewnymi! Rodzicami Karoliny byli: Wincenty Morawiec i Franciszka Wanioch, ur. w Mzurowie. Wincenty był sierotą w momencie ślubu; z ojca Łukasza i Matki Katarzyny (nie mam jeszcze nazwiska panieńskiego. Franciszka była wdową po I mężu Szymonie Jaworskim. Proszę być ze mną w kontakcie, bo chciałbym dowiedzieć się więcej o tej gałęzi rodzinnej, pozdrawiam, Sławek.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Sławomir Wojnarowski
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 6 miesiąc temu #27480 przez Sławomir Wojnarowski
Replied by Sławomir Wojnarowski on topic Przodek

Hanna Hofman-Polańska napisał: niedawno robiłam takie skrócone drzewo mojej znajomej.Staromieście,Niegowa i okolice.
widzę zbiezność chyba nie przypadkową..w roku 1871 w Dąbrownie jest ślub Konstancji Kuta córki Ignacegoi Marianny z Gałązków!!! i Ignacego Krzykawskiego!!Konstancja urodzona w Dabrownie ok 1846r


Witam ponownie. Chciałbym kontynuować badanie szczególnie tej części rodziny. Czy może mi Pani podać więcej danych. Pozdrawiam, Sławomir Wojnarowski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #27483 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Przodek
dałam mojej znajomej wykres z danymi... W tej chwili jest niedostępna.
o jakie dane konkretne chodzi???
Jak będę miec z nia kontakt to zapytam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Sławomir Wojnarowski
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 6 miesiąc temu #27484 przez Sławomir Wojnarowski
Replied by Sławomir Wojnarowski on topic Przodek

Hanna Hofman-Polańska napisał: dałam mojej znajomej wykres z danymi... W tej chwili jest niedostępna.
o jakie dane konkretne chodzi???
Jak będę miec z nia kontakt to zapytam.


Szczególnie zależy mi na dokładnych danych Marianny i jej męża Franciszka. Marianna Kuta ur 23.11.1881 w Dąbrownie: jakie miała rodzeństwo; jej mama: Wiktoria ; mama Wiktorii - Agata z domu Motyl (brak daty i miejsca urodzenia, imion rodziców) ojciec Wiktorii: Walerian - podobnie; kim byli rodzice Agaty (imiona i daty/miejsce urodzenia). Ojciec Marianny Franciszek był wdowcem; jego ojciec Andrzej (brak danych), jego matka: Marianna z d. Gajda lub Zajda (również brak danych). Pozdrawiam,

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #27485 przez Hanna Hofman-Polańska
Replied by Hanna Hofman-Polańska on topic Przodek
napewno nie szukałam rodzeństw.
Reszty nie pamietam i nie zostawiłam sobie brudnopisów.Koleżanka wyjechała za granicę i nader rzadko sie odzywa. Jak coś się dowiem dam znać...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Sławomir Wojnarowski
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 6 miesiąc temu #27486 przez Sławomir Wojnarowski
Replied by Sławomir Wojnarowski on topic Przodek

Hanna Hofman-Polańska napisał: napewno nie szukałam rodzeństw.
Reszty nie pamietam i nie zostawiłam sobie brudnopisów.Koleżanka wyjechała za granicę i nader rzadko sie odzywa. Jak coś się dowiem dam znać...


Nie jest to łatwe, szczególnie, że akta parafii Dąbrowno i Staromieście są w różnych miejscach: w Kielcach i Częstochowie. Będę wdzięczny za każdy wyraz pomocy, pozdrawiam bardzo serdzecznie, SW

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0,000 s.
Zasilane przez Forum Kunena

Logowanie